kompetencje zawodowe pracownika socjalnego

kompetencje zawodowe pracownika socjalnego

Co może zrobić dla Ciebie Robot

Mieliśmy być w zautomatyzowanej wieku teraz. Są to roboty w wielu fabrykach, ale don # 146; t zobaczyć ich wiele, gdy spacer po centrum handlowym. I haven # 146; t widział jednego robota na zakupy dla swojego pana. Czy ty?

I haven # 146; t widać robot prowadzić samochód w dół drogi. Jeśli istnieje taka robota, chciałbym jeden. Wtedy mogłem usiąść z tyłu mojej konwersji van i oglądanie telewizji lub na taśmie magnetowidu jak Sahary wystąpili Humphrey Bogart.

Nie Robot sprząta mój dom piszczeć mi podnieść moje stopy. Nie suplementy sklep Robot gotuje mi obiad. No robota przynosi mi moje krakersy Graham i mleko. Moja żona nadal nie wszystko.

Odgarnianie śniegu powinna być bardzo prosta dla robota. Mój lokalny sklep z narzędziami jest świeże.

W czasie świąt Bożego Narodzenia najczęściej widzimy robota w Radio Shack. Może poruszać rundę, ale nie bardzo użyteczne. I haven # 146; t był w stanie kupić robota na wypolerowanie mój samochód. (Faktycznie, nigdy nie polerować samochód albo. Myślę, że brud tworzy warstwę ochronną).

Poszedłem do sklepu Robot, aby zobaczyć, co było dostępne http://www.robotstore.com/catalog/list.asp?cid=61.

Tam dowiedziałem się, że mogę kupić robota błąd przez około pięćdziesiąt dolarów.

I rozważał CYBUG Scarab Sztuczna Lifeform Kit # 3-466. Jeśli kupiłem dwa błędy mogę dodać CYBUG Predator / Prey Instinct Add-on Kit # 3-501 około trzydziestu trzech dolarów. Moja sumie byłoby $ +132,85. Teraz będę musiał Hunter i polować działania.

Postanowiłem przyjrzeć motyli. Mógłbym dostać monarcha swallowtail, czy Ulysses trzydziestu dolarów.

Następnie mrówka królowa wpadła mi w oko. Można kupić zestaw skrzydeł słonecznych dla niej. Całkowita będzie około siedemdziesięciu dolarów.

Robot-calowy robak (które każdy kocha) kosztować sto osiemdziesiąt dolarów.

– autor artykułu