kompetencje zawodowe elektryka

kompetencje zawodowe elektryka

Porzuconych dzieci w Stanach Zjednoczonych

Co dzieje się porzuconymi dziećmi?

Każdy stan w USA ma teraz prawa, które sprawiają, że możliwe, aby ktoś do porzucenia swoich dzieci w miejscu świadczenia usług publicznych, takich jak stacja szpitalu lub policji. W większości przypadków przepisy te wymagają, aby dziecko się jednego tygodnia życia lub mniej (choć większość z nas zdaje sobie sprawę z teraz niesławnego przypadku prawa Nebraska, które czasowo pozwoliło rodziców do porzucenia dzieci do 18 roku życia). Intencją jest, oczywiście, do ratowania życia dzieci, które mogłyby być pozostawione na śmierć. Wszyscy słyszeliśmy historie o drobnych ciał znaleziono w dumpsters; prawa te są próbą zapewnienia rodzicom innego wyboru.

Kim są rodzice?

Większość porzucania niemowląt występuje w dwóch formach.

Jednym z nich jest młoda nastoletnia dziewczyna, która może ukryć ciążę terminy szkoły jazdy Trójmiasto od wszystkich wokół niej. Może ona odmówił uznania go nawet do siebie i jest zaskoczony, gdy rodzi, samodzielnie i bez pomocy medycznej lub emocjonalny. Może ona ma chłopaka, a jeśli tak, to jest równie przerażony jak ona. Jeśli są bardzo doświadczeni i kompetentny nastolatki, wiedzą tyle, aby zabrać dziecko do stacji szpitalu lub policji. Ale ilu wiedzą lub wiedzą nastolatki skończy się w tej sytuacji?

Inną popularną formą porzucania niemowląt odbywa się przez ludzi, którzy są na tyle stary, aby wiedzieć lepiej. Niektórzy z tych ludzi są alfonsi, którzy odkryli, że dziecko wpływa na zyski. Niektóre z nich są chłopaka matki lub dziecka, tata, którzy nie chcą odpowiedzialność dziecka, ale są zdeterminowani, aby pozostać w życiu matki. W wielu przypadkach te niemowlęta są starsze niż kilka dni; mogą być starsze niemowlęta, małe dzieci, a nawet przedszkolaki.

Skąd dzieci iść?

Zakładając, że dzieci żyją, to od razu iść do opieki zastępczej. Są rodzice zastępczy, którzy są specjalnie wyposażone do przyjmowania niemowląt, o każdej porze dnia i nocy, nawet jeśli to tylko na zasadzie tymczasowej lub awaryjnego aż do trwalszego domu Foster można znaleźć. Podczas gdy dziecko jest w rodzinie zastępczej, organy, do których należą na policję i DFS pracowników socjalnych, próbują odnaleźć rodziców narodzin dziecka. Jeśli nie można znaleźć, państwo podejmuje stałą opiekę, a dziecko jest zadeklarowana dostępne dla przyjęcia.

– autor artykułu