kompetencje zawodowe przedstawiciela handlowego

kompetencje zawodowe przedstawiciela handlowego

3 powody, by nie zatrudnić Sales-letter copywriterów

Możesz być jednym z tych ludzi, którzy uważają wynajęcie copywriter sprzedaży-literowy jest jak magiczny pocisk. Zatrudnić faceta, on przychodzi, zmienia się na sprzedaż-list i sprzedaży BAM przez dach … Ale to nie trec sklep zawsze działa się tak, i istnieje wiele ważne powody, by nie zatrudnić copywriterów sprzedaży literowych. Oto top 3 powody, a ich kontrargumenty. Dam ci uzupełnić swój umysł. Czytaj.

Powód 1: Wiesz produktu i Twojej firmy lepiej niż jakikolwiek copywriter!

Jest to bardzo ważny powód, w rzeczywistości jest to pierwsze kryteria należy mieć na wynajęcie copywriter sprzedaży-literowy. Musisz upewnić się zatrudnić jednego, że będzie miał takie same porozumienia, jak to zrobić. A jak to zrobić? Jego prosta, po prostu skupić się na pielenie copywriterów przez ich doświadczenie pisania. Idź do tych, którzy mają doświadczenia najbliżej do obrotu lub rodzaju produktu.

Po drugie … kiedy robisz konsultacji z nimi, zauważy, gdzie ich skupienie idzie. Starają się aktywnie przekonać do ich zatrudnić, albo jest ich cała nacisk idzie do sondowania Cię o swojej firmie? Czy próbują cię, firmy i klienci rozumieją?

Powód 2: Nie musisz fantazyjne taktyk manipulacyjnych, czy dany produkt jest wystarczająco dobre

Można usłyszeć ludzie mówią rzeczy jak „Kto potrzebuje fantazyjne słowa? Mój produkt sprzedaje się.” A może uważasz, że są one nieco naiwne … ale nie są one zbyt chybione. W rzeczywistości, to posiada wiele prawdy. Znam ludzi, którzy mają zadziwiająco słaby marketing, a jednocześnie zarobić miliony. Czemu? Ponieważ ich produkty sprzedaje się! Mają super skuteczne produkty, które jest unikalne w bardzo nie-konkurencyjnym rynku.

Lekcja wykupienia jest to, że 90% swojego naciskiem należy idąc w kierunku swojego produktu, a tylko 10% w marketingu …

– autor artykułu